اولین رویداد انگیزشی ساخت بازی های بومی رایانه ای و موبایل
3 دی 1395

return

دوستان سلام
همایش انگیزشی اولین رویداد بازی سازی البرز بعد از حدود 8 ماه کار مطالعاتی و فکری و جلسات بسیار زیاد برنامه ریزی شد و تمام تلاش این مجموعه ایجاد فضایی برای تحرک بیشتر در این موضوع استراتژیک است. این اتفاق بر اساس یک دغدغه انقلابی و ارزشی شکل گرفت.
دبیرخانه اجرایی این مجموعه تلاشی زیادی برای هماهنگی با دستگاه های متولی و مسئول در این حوزه انجام داد . اما متاسفانه همکاری های لازم توسط مراکزی که باید انجام می شد، به شکل کافی صورت نپذیرفت و حتی گاهی درانجام تبلیغات لازم برای این کار وقت کافی گذاشته نشد.
همانطور که مستحضرید ارائه مطلب توسط میهمانها و سخنرانان برنامه در شرایط مناسبی انجام می شود که یکی از این موارد حضور گرم و کافی مخاطبین آن مباحث می باشد. متاسفانه با همه تلاش مجموعه برگزار کننده که تقریبا بدون هیچ حمایت جدی دولتی انجام شد، مخاطب لازم جهت این همایش تامین نگردید و برگزاری همایش ملغی شد.
اما این تجربه ای ارزشمند برای برگزارکنندگان بود و مطمئن باشید ما را در انتخاب راهمان جدی تر نمود. به زودی برنامه های جدیدی را به حضورتان اعلام می داریم که هیچ حمایت و یا کمکی از نهادها دولتی و غیردولتی را نیاز ندارد و تنها یاری و حمایت شما علاقه مندان به بازی را می خواهیم.
کلیه دوستانی که در همایش ثبت نام نموده اند،لطفا اطلاعات خواسته شده فرم ذیل را پر نمایند تا مبالغ واریز شده به حسابشان عودت داده شود.
با ما در ادامه مسیرمان باشید.

 

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مروبطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.